Szczecin - Kamień Pom. -
- Dziwnów - Międzywodzie

Benko-Bus logo

Infolinia
605 404 899

KOMUNIKATY

Kursowanie linii na trasie Międzywodzie-Szczecin-Międzywodzie zostanie wznowione od dnia 01 CZERWCA 2024!!!
UWAGA - nastąpiła korekta w rozkładzie jazdy.
W Szczecinie odjeżdżamy z dworca PKS stanowisko nr 8

Firma Benko-Bus

Działamy na rynku od roku 2000 i z powodzeniem bezywpadkowo obsługujemy pasażerskie przewozy mikrobusowe na trasie Szczecin - Międzywodzie - Szczecin.

Nasza flota składa się nowoczesnych mikrobusów VW Caravelle T5 oraz Mercedesów Sprinter 518, wszystkie wyposażone w wygodne siedzenia z pasami bezpieczeństwa, klimatyzowane.

W Szczecinie odjeżdżamy z DWORCA PKS Szczecin - STANOWISKO '8', w Dąbiu zatrzymujemy się na przystanku ul. Goleniowska (plac Słowiański), w Kamieniu Pomorskim na Dworcu PKS Kamień Pom. - STANOWISKO '6', w pozostałych miejscowościach na trasie przejazdu zatrzymujemy się na przystankach PKS.

Jeździmy w konkurencyjniej cenie.

Oferta

Regularna linia mikrobusowa na trasie:
SZCZECIN - SZCZECIN-DĄBIE (nż) - PRZYBIERNÓW - OSTROMICE - REKOWO - KAMIEŃ POMORSKI - WRZOSOWO - DZIWNÓWEK - DZIWNÓW - DZIWNA - MIĘDZYWODZIE.
UWAGA - na przystanku SZCZECIN-DĄBIE zatrzymujemy się tylko na żądanie.

Wynajem mikrobusów VW Caravelle T5 i Mercedes Sprinter 518: 8-20-26 osobowych,
telefon do działu wynajmów: 605 404 899

UWAGA - NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC!!!

ZAPRASZAMY

mapa trasy przejazdu

ROZKŁAD JAZDY

w niedziele kursy nie odbywają się

KIERUNEK:
ZE SZCZECINA DO MIĘDZYWODZIA

odjazd ze Szczecina (Dworzec PKS):

11:35 | 17:00


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Przybiernów (ul. Chrobrego):

12:32 | 17:57


Rekowo:

12:48 | 18:13


Kamień Pomorski (PKS):

13:00 | 18:25


Kamień Pomorski (skrz. do Grabowa):

13:04 | 18:29


Wrzosowo (rondo):

13:11 | 18:36


Dziwnówek (ul. Wolności):

13:13 | 18:38


Dziwnów (ul. Słoneczna):

13:15 | 18:40


Dziwnów (pomnik):

13:17 | 18:42


Dziwnów (ul. Słowackiego):

13:19 | 18:44


Dziwnów-Dziwna:

13:21 | 18:46


Międzywodzie (ul. Armii Krajowej):

13:27 | 18:52

KIERUNEK:
Z MIĘDZYWODZIA DO SZCZECINA

odjazd z Międzywodzia (ul. Armii Krajowej):

09:00 | 14:00


Dziwna-Dziwna:

09:06 | 14:06


Dziwnów (ul. Słowackiego):

09:08 | 14:08


Dziwnów (pomnik):

09:10 | 14:10


Dziwnów (ul. Westchnień):

09:12 | 14:16


Dziwnówek (za rondem):

09:16 | 14:16


Wrzosowo (rondo):

09:18 | 14:18


Kamień Pomorski (skrz. do Grabowa):

09:24 | 14:24


Kamień Pomorski (PKS):

09:27 | 14:27


Rekowo:

09:39 | 14:39


Przybiernów (ul. Chrobrego):

09:56 | 14:56


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Szczecin (Dworzec PKS):

10:54 | 15:54

--------
kursy odbywają się od 01 czerwca 2024 oprócz dni świątecznych i niedziel

CENNIK

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
PRZYBIERNÓW

bilet normalny - 25 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
KAMIEŃ POM.

bilet normalny - 27 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
WRZOSOWO.

bilet normalny - 30 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓWEK

bilet normalny - 32 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓW

bilet normalny - 35 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
MIĘDZYWODZIE

bilet normalny - 37 zł

NASZ TABOR

VW Caravelle T5
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter - wnętrze

KONTAKT

Benko-Bus - Marek Jacewicz
72-400 Kamień Pomorski
ul. Strzelecka 1/5

tel. +48.605 404 899
e-mail: benkobus@wp.pl

NIP: 857-132-51-65