Szczecin Kamień Pom.
Dziwnów Międzywodzie

Benko-Bus logo

Infolinia
605 404 899

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 21 czerwca 2021 wznawiamy nasze połączenie na trasie Szczecin-Międzywodzie.
Dostępne kursy to: kierunek Międzywodzie > Szczecin: 8:13, 13:38; kierunek Szczecin > Międzywodzie: 11:35, 16:35.
Jeździmy od poniedziałku do soboty.

Firma Benko-Bus

Działamy na rynku od roku 2000 i z powodzeniem bezywpadkowo obsługujemy pasażerskie przewozy mikrobusowe na trasie Szczecin - Międzywodzie - Szczecin.

Nasza flota składa się nowoczesnych mikrobusów VW Caravelle T5 oraz Mercedesów Sprinter 518, wszystkie wyposażone w wygodne siedzenia z pasami bezpieczeństwa, klimatyzowane.

W Szczecinie odjeżdżamy z DWORCA PKS Szczecin - STANOWISKO '10', w Dąbiu zatrzymujemy się na przystanku ul. Goleniowska (plac Słowiański), w Kamieniu Pomorskim na Dworcu PKS Kamień Pom. - STANOWISKO '6', w pozostałych miejscowościach na trasie przejazdu zatrzymujemy się na przystankach PKS.

Jeździmy w konkurencyjniej cenie, przez cały rok - do 6 kursów dziennie.

Oferta

Regularna linia mikrobusowa na trasie:
SZCZECIN - SZCZECIN-DĄBIE (nż) - PRZYBIERNÓW - OSTROMICE - REKOWO - KAMIEŃ POMORSKI - WRZOSOWO - DZIWNÓWEK - DZIWNÓW - DZIWNA - MIĘDZYWODZIE.
UWAGA - na przystanku SZCZECIN-DĄBIE zatrzymujemy się tylko na żądanie.

Wynajem mikrobusów VW Caravelle T5 i Mercedes Sprinter 518: 8-20-26 osobowych,
telefon do działu wynajmów: 605 404 899

UWAGA - NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC!!!

ZAPRASZAMY

mapa trasy przejazdu

ROZKŁAD JAZDY

w niedziele kursy nie odbywają się

KIERUNEK:
ZE SZCZECINA DO MIĘDZYWODZIA

odjazd ze Szczecina (Dworzec PKS):

11:35 | 16:35


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Przybiernów (ul. Chrobrego):

12:32 | 17:32


Rekowo:

12:48 | 17:48


Kamień Pomorski (PKS):

13:00 | 18:00


Kamień Pomorski (skrz. do Grabowa):

13:04 | 18:04


Wrzosowo (rondo):

13:11 | 18:11


Dziwnówek (ul. Wolności):

13:13 | 18:13


Dziwnów (ul. Słoneczna):

13:15 | 18:15


Dziwnów (pomnik):

13:17 | 18:17


Dziwnów (ul. Słowackiego):

13:19 | 18:19


Dziwnów-Dziwna:

13:21 | 18:21


Międzywodzie (ul. Armii Krajowej):

13:27 | 18:27

KIERUNEK:
Z MIĘDZYWODZIA DO SZCZECINA

odjazd z Międzywodzia (ul. Armii Krajowej):

08:13 | 13:38


Dziwna-Dziwna:

08:19 | 13:44


Dziwnów (ul. Słowackiego):

08:21 | 13:46


Dziwnów (pomnik):

08:23 | 13:48


Dziwnów (ul. Westchnień):

08:25 | 13:50


Dziwnówek (za rondem):

08:29 | 13:54


Wrzosowo (rondo):

08:31 | 13:56


Kamień Pomorski (skrz. do Grabowa):

08:37 | 14:02


Kamień Pomorski (PKS):

08:40 | 14:05


Rekowo:

08:52 | 14:13


Przybiernów (ul. Chrobrego):

09:09 | 14:30


przystanek Szczecin-Dąbie - na żądanie


Szczecin (Dworzec PKS):

10:07 | 15:32

--------
kursy odbywają się przez cały rok oprócz dni świątecznych
UWAGA!!! - do dnia 01.07 - kursy w niedzielę NIE ODBYWAJĄ się

CENNIK

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
PRZYBIERNÓW

bilet normalny - 14 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
KAMIEŃ POM.

bilet normalny - 18 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
WRZOSOWO.

bilet normalny - 20 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓWEK

bilet normalny - 22 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
DZIWNÓW

bilet normalny - 24 zł

przejazd na trasie:
SZCZECIN -
MIĘDZYWODZIE

bilet normalny - 25 zł

NASZ TABOR

VW Caravelle T5
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter 518
Mercedes Sprinter - wnętrze

KONTAKT

Benko-Bus - Marek Jacewicz
72-400 Kamień Pomorski
ul. Strzelecka 1/5

tel. +48.605 404 899
e-mail: benkobus@wp.pl

NIP: 857-132-51-65